Information

Kontakta oss

Netdoktor.se AB, som även inkluderar Netdoktor.se, har sitt säte på Gjörwellsgatan 30 i Stockholm och drivs av dess grundare sedan 2002. I juli 2016 förvärvade Bonnier Business Media alla aktier i Netdoktor efter att varit minoritetsägare sedan 2010.   


cf4209b28ed388f4e57856528d9269e8.gif
Publicerad den: 2015-08-18

Annonsering och samarbeten

För information om annonsering / samarbeten med NetdoktorPro, klicka här »
Eller kontakta någon av våra kundansvariga nedan.

Du är alltid välkommen att kontakta redaktionen

E-post: redaktionen@netdoktorpro.se
Postadress:
Netdoktor.se AB
Gjörwellsgatan 30
112 60 Stockholm

Vi som arbetar på NetdoktorPro.se

Fredrik Andersson
VD
Tel:  +46 725 62 05 91
E-post: fredrik.andersson@bonnierhealthcare.se

anneli norberg netdoktor4

Anneli Norberg
Kundansvarig
Tel: +46 73-558 65 74
E-post: anneli.norberg@netdoktor.se

jessica hansson netdoktor11

Jessica Hansson
Kundansvarig
Tel: +46 76-171 40 49
E-post: jessica.hansson@netdoktor.se
Dennis2
Dennis Zirath
Kundansvarig
Tel: +46 70-003 34 36
E-post: dennis.zirath@netdoktor.se
Johan Dahlqvist
Kundansvarig
Sjukskriven tillsvidare
Mats HaldinMats Halldin
Leg läkare och medicinsk chef
E-post: mats.halldin@netdoktor.se
Besima3
Besima Aho
Redaktionschef
E-post: besima.aho@netdoktor.se
Caroline3
Caroline Holmqvist
Redaktör
E-post: caroline.holmqvist@netdoktor.se
Elina2
Elina Mattsson
Redaktör
E-post: elina.mattsson@netdoktor.se
 
JessicaJessica Gervide
Tekniskt ansvarig
E-post: jessica.gervide@netdoktor.se
Asa HernerÅsa Herner
Webbmaster
E-post: asa.herner@netdoktor.se