Information

Kontakta oss

NetdoktorPro  är en medicinsk nyhets- och utbildningsportal för läkare. Tillsammans med patientsajten Netdoktor.se är vi en del avi Bonnier Healthcare Sweden. Nedan hittar du kontaktuppgifter till oss som jobbar på NetdoktorPro.


cf4209b28ed388f4e57856528d9269e8.gif
Publicerad den: 2015-08-18 Uppdaterad den: 2020-02-21

Annonsering och samarbeten


För information om annonsering / samarbeten med NetdoktorPro, klicka här »
Eller kontakta någon av våra kundansvariga nedan.

Du är alltid välkommen att kontakta redaktionen


E-post
: redaktionen@netdoktorpro.se
Postadress:
Netdoktor.se AB
Gjörwellsgatan 30
112 60 Stockholm

Vi som arbetar på NetdoktorPro.se

Fredrik Andersson
VD
Tel:  +46 725 62 05 91
E-post: fredrik.andersson@bonnierhealthcare.se

Anneli Norberg
Kundansvarig
Tel: +46 73-558 65 74
E-post: anneli.norberg@netdoktor.se


Jessic
a Hansson
Kundansvarig
Tel: +46 76-171 40 49
E-post: jessica.hansson@netdoktor.se


Johan Dahlqvist

Kundansvarig
Sjukskriven tillsvidare


Mats Halldin

Leg läkare och medicinsk chef
E-post: mats.halldin@netdoktor.se


Besima Aho
Redaktionschef
E-post: besima.aho@netdoktor.se


Caroline Holmqvist

Redaktör
E-post: caroline.holmqvist@netdoktor.se

Elina Mattsson
Redaktör
E-post: elina.mattsson@netdoktor.se


Jessica Gervide
Tekniskt ansvarig
E-post: jessica.gervide@netdoktor.se


Åsa Herner

Webbmaster
E-post: asa.herner@netdoktor.se