Information

Kontakta oss

Netdoktor.se AB, som även inkluderar Netdoktor.se, har sitt säte på Gjörwellsgatan 30 i Stockholm och drivs av dess grundare sedan 2002. I juli 2016 förvärvade Bonnier Business Media alla aktier i Netdoktor efter att varit minoritetsägare sedan 2010.


cf4209b28ed388f4e57856528d9269e8.gif
Publicerad den: 2015-08-18

Annonsering och samarbeten

För information om annonsering och samarbeten med NetdoktorPro, klicka här »
Eller kontakta någon av våra kundansvariga nedan.

Du är alltid välkommen att kontakta redaktionen

E-post: redaktionen@netdoktorpro.se
Postadress:
Netdoktor.se AB
Gjörwellsgatan 30
112 60 Stockholm

Vi som arbetar på NetdoktorPro.se

Ann CharlotteAnn-Charlotte Beckman
VD
Tel: +46 70 954 78 60
E-post: ann-charlotte.beckman@netdoktorpro.se

Fredrik
Fredrik Sjövall
Försäljningschef
Tel: +46 76 036 50 55
E-post: fredrik.sjovall@netdoktorpro.se
Alexandra
Alexandra Skogström
Kundansvarig
Tel: +46 72-942 85 30
E-post: alexandra.skogstrom@netdoktorpro.se

anneli norberg netdoktor4

Anneli Norberg
Kundansvarig
Tel: +46 73-558 65 74
E-post: anneli.norberg@netdoktor.se

jessica hansson netdoktor11

Jessica Hansson
Kundansvarig
Tel: +46 76-171 40 49
E-post: jessica.hansson@netdoktor.se
Johan Dahlqvist
Kundansvarig
Sjukskriven tillsvidare
Mats HaldinMats Halldin
Leg läkare och medicinsk chef
E-post: mats.halldin@netdoktorpro.se
Besima2Besima Aho
Redaktionschef
E-post: besima.aho@netdoktorpro.se
Caroline2Caroline Holmqvist
Redaktör
E-post: carolina.holmqvist@netdoktorpro.se
Elina Mattsson
Redaktör
E-post: elina.mattsson@netdoktor.se
Lovisa2Lovisa Dahlström
Redaktör
E-post: lovisa.dahlstrom@netdoktor.se
JessicaJessica Gervide
Tekniskt ansvarig
E-post: jessica.gervide@netdoktorpro.se
Asa HernerÅsa Herner
Webbmaster
E-post: asa.herner@netdoktorpro.se

Annons
Annons
Annons
Annons